Stavební chemie

SORTIMENT > Stavební chemie

BRALEP

Společnost BRALEP byla založena v roce 1996 jako ryze česká rodinná firma. Zpočátku byl výrobní program zaměřen na ucelený podlahový systém, tedy penetrace, samonivelační hmoty, rychletuhnoucí tmely a lepidla na podlahové krytiny. Postupně se výrobní program rozšířil na stavební chemii pro malíře, sádrokartonáře, zedníky i obkladače. 

Od listopadu 2007 společnost BRALEP působí v nově otevřené provozovně v Ledčicích. Na 1070 m2 se nachází jak administrativní část, včetně školicí místnosti, kontrolní a vývojové laboratoře, tak výrobní část, kam byla v červnu roku 2008 nainstalována počítačem řízená technologie na výrobu suchých směsí. Ta umožňuje produkci v konstantní špičkové kvalitě na světové úrovni. Dále se zde nacházejí sklady, jeden z nich temperovaný, který zaručuje po celý rok expedici všech výrobků náchylných na změny teplot. 

V roce 2017 byla technologie pro výrobu suchých směsí rozšířená o další míchací a plnící zařízení a součástí technologie je nyní 10 sil na suroviny. Modernizací prošla i mokrá technologie, kde došlo k rozšíření o míchací zařízení s větším objemem a dále o plnící a vážící zařízení, které zajišťuje vyšší přesnost a rychlost výroby. 

Hlavním cílem společnosti BRALEP je spokojený koncový zákazník.

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
Sulkovská ul. 502, 569 92 Bystré elckner@seznam.cz